Bezig met laden...

JONES FLAGSHIP 26/27

€ 749,95
Gratis verzending vanaf € 49,95!
Snel en veilig verzonden door PostNL!
Apple Pay
Voeg toe aan verlanglijst
Bestel binnen uur en minuten
en we verzenden je bestelling vandaag nog!

Jones Flagship Snowboard 2026/2027

The Freeride Foundation. Ideaal voor steile lijnen, diepe dagen en technisch terrein. Dit is het snowboard waar ons verhaal begon. Gereden door Jeremy Jones op legendarische afdalingen, heeft de Flagship de reputatie opgebouwd als een van de meest iconische en capabele freerideboards ter wereld. Hij komt tot leven in backcountry-terrein, van steile faces tot diepe pillows, en presteert nog steeds wanneer de omstandigheden je binnen de piste houden. Rijd de bepalende lijnen van jouw winter op de Flagship, een pijler van onze collectie en vertrouwd door freeriders over de hele wereld.

Gebouwd voor freeride

De Flagship gedijt in het terrein waarvoor hij is gemaakt: steile faces, diepe poeder en technische lijnen in de backcountry. De directional shape levert topprestaties in zowel resort als backcountry, terwijl het Freeride CamRock profiel zorgt voor drijfvermogen in de poeder en grip in wisselend terrein. Van de eerste turn tot de laatste afdaling: dit board geeft je het vertrouwen om te chargen.

Mid-stiff flex voor precisie en controle

Met een mid-stiff, responsieve flex (8/10) krijg je een dynamisch en precies boardgevoel. Stijf genoeg om stabiel te blijven op snelheid en in ruw terrein, maar met genoeg leven om speels en reactief aan te voelen. De medium tapered vorm en 3D Contour Base verbeteren het drijfvermogen en de manoeuvreerbaarheid in de poeder.

Belangrijkste voordelen

  • Mid-stiff flex – voor een dynamisch en precies boardgevoel
  • Directional shape – topprestaties in zowel resort als backcountry
  • Freeride CamRock profiel – drijfvermogen en grip in wisselend terrein
  • 3D Contour Base & medium taper – vlot en soepel door de poeder

Terrein & karakter

  • All-mountain / Resort: 7/10
  • Freeride / Powder: 10/10 – helemaal in zijn element
  • Freestyle / Park: 3/10
  • Karakter / flex: Mid-stiff & responsief (8/10)

Maatadvies

Twijfel je tussen twee maten? Kies het kortere board voor een speelsere rit met snellere turns en meer wendbaarheid, of het langere board voor extra stabiliteit, controle en drijfvermogen. Bepaal je ideale maatrange op basis van je lichaamsgewicht en schoenmaat.

Maattabel Jones Flagship

Maattabel Jones Flagship

Spec 151154156W158159W161 162W164165W167169W172
Gewicht board2,7 kg2,8 kg3,0 kg2,9 kg3,1 kg3,1 kg3,3 kg3,2 kg3,3 kg3,4 kg3,6 kg3,6 kg
Oppervlak (dm²)38,4339,5242,040,9743,3342,1344,1243,3145,5144,9747,3947,18
Contactlengte (cm)100,8103,2104,6106,6107,0109,0110,0111,6112,4113,6115,6117,8
Effective edge (cm)112114116118118120121123123125127129
Tip lengte (cm)32,132,432,732,733,033,033,033,233,333,733,734,1
Tail lengte (cm)18,118,418,718,719,019,019,019,219,319,719,720,1
Waist width (cm)24,324,626,124,926,325,226,325,426,625,927,026,3
Underfoot voor (cm)25,826,127,726,527,826,727,726,828,027,328,527,8
Underfoot achter (cm)25,225,527,125,927,326,227,326,427,526,828,027,3
Tip width (cm)29,029,230,629,430,729,630,729,931,130,531,731,1
Tail width (cm)27,627,829,228,129,528,329,428,629,829,230,429,8
Sidecut radius (m)7,37,98,38,58,79,19,39,39,49,49,59,5
Taper (mm)14,014,013,013,013,012,012,012,012,013,013,013,0
Reference stance (cm/in)50 / 19,752 / 20,556 / 22,056 / 22,056 / 22,056 / 22,056 / 22,056 / 22,060 / 23,660 / 23,662 / 24,462 / 24,4
Centered stance (cm/in)52 / 20,554 / 21,358 / 22,858 / 22,858 / 22,858 / 22,858 / 22,858 / 22,858 / 22,858 / 22,860 / 23,660 / 23,6
Stance setback (cm)222222222222

W = Wide. De brede maten hebben een grotere waist width, geschikt voor grotere schoenmaten.

Technische specificaties

  • Type: Snowboard, freeride / all-mountain
  • Shape: Directional
  • Profiel: Freeride CamRock
  • Base: 3D Contour Base
  • Taper: Medium Tapered
  • Flex: Mid-stiff & responsief (8/10)
  • Beschikbare maten: 151, 154, 156W, 158, 159W, 161, 162W, 164, 165W, 167, 169W, 172 cm
  • Seizoen: 2026/2027
Meer informatie
Merk Jones
Kleur Bruin
Geslacht Heren
Doelgroep Volwassenen
Taal handleiding Geen handleiding
Fabrikant naam Nidecker SA
Fabrikant adres Place de l'Industrie 2, 1180 Rolle, Zwitserland
Seizoenscollectie Herfst/Winter
Seizoensjaar 2026-2027
Maatcollectie Standaardmaten
Niveau Gevorderd tot expert
Type snowboard Freeride
Profiel ski of snowboard Rocker-camber-rocker

Over het merk Jones Snowboards – Pure performance en duurzaamheid sinds 2009

Jones Snowboards is een van de meest toonaangevende en innovatieve snowboardmerken ter wereld. Het werd in 2009 opgericht door snowboardlegende Jeremy Jones, met een duidelijke missie: de beste freeride- en backcountry-snowboards ter wereld ontwikkelen – zonder concessies te doen aan prestaties of duurzaamheid. Sindsdien heeft Jones zich stevig gevestigd als een merk dat synoniem staat voor technische perfectie, progressief design en respect voor de natuur.

Of je nu droomt van diepe poederafdalingen, technische lijnen in het hooggebergte of avontuurlijke tochten met een splitboard, Jones biedt snowboards en uitrusting die zijn ontworpen voor topprestaties in elk terrein en onder alle omstandigheden.

Geboren uit passie voor freeride en avontuur

De ziel van Jones ligt in freeriden en backcountry snowboarding. Oprichter Jeremy Jones wordt beschouwd als een van de grootste pioniers in de snowboardgeschiedenis, en zijn visie is duidelijk voelbaar in elk product dat het merk ontwikkelt. Jones Snowboards richt zich op precisie, stabiliteit, controle en duurzaamheid, zodat rijders vol vertrouwen elke lijn kunnen rijden – van steile couloirs tot diepe poederbossen.

De collectie omvat een breed scala aan modellen voor verschillende rijstijlen:

  • Freeride snowboards voor maximale controle en stabiliteit in uitdagend terrein.
  • Splitboards voor avonturiers die ver buiten de gebaande paden willen gaan.
  • All-mountain boards die prestaties en veelzijdigheid combineren op elk type sneeuw en terrein.

Elke shape en constructie is zorgvuldig ontworpen voor maximale respons en performance, zodat snowboarders hun grenzen kunnen verleggen, ongeacht hun niveau of rijstijl.

Technische innovatie en duurzame materialen

Jones staat bekend om zijn geavanceerde technologieën en innovatieve designs. Denk aan 3D Contour Base voor soepele bochten en meer flow, Traction Tech voor extra grip op harde sneeuw en Ultra Construction voor maximale sterkte bij minimaal gewicht. Deze technologieën tillen de prestaties van elk snowboard naar een hoger niveau.

Duurzaamheid is een essentieel onderdeel van de Jones-filosofie. Het merk maakt gebruik van gerecyclede materialen, biologische harsen, FSC®-gecertificeerd hout en milieuvriendelijke productieprocessen om de ecologische voetafdruk zo klein mogelijk te houden. Jones is ook een trotse partner van milieuorganisaties zoals 1% for the Planet, waarmee het zich inzet voor het behoud van onze bergen en natuur.

Naast snowboards en splitboards biedt Jones een complete collectie bindingen, rugzakken, lawine-uitrusting en technische kleding, allemaal ontwikkeld met dezelfde focus op kwaliteit en prestaties. Elk product is ontworpen om naadloos samen te werken met de boards, zodat snowboarders een complete en betrouwbare setup hebben voor elk avontuur in de sneeuw.

Jones Snowboards bij Baum Sport – Voor rijders die verder willen gaan

Bij Baum Sport vind je een uitgebreide selectie van Jones snowboards, splitboards, bindingen en accessoires. Of je nu een beginnende freerider bent of een ervaren backcountry-avonturier, Jones biedt alles wat je nodig hebt om je snowboardervaring naar een hoger niveau te tillen.

Kies voor Jones Snowboards als je op zoek bent naar ultieme prestaties, innovatieve technologie en een merk dat net zoveel geeft om de bergen als jij. Met Jones kies je voor avontuur, duurzaamheid en grensverleggende performance – elke afdaling opnieuw.

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:JONES FLAGSHIP 26/27
Uw waardering